Motus Watchy

Czymś, co z pewnością wyróżnia model Motus Watchy, jest unikatowy i wyjątkowo ciekawy design, który dodatkowo możemy zmieniać, wymieniając pasek w zegarku. Jeżeli chodzi o funkcjonalność, znajdziemy tu rozwiązania takie jak lokalizacja, wbudowany telefon, blokada obcych numerów, czy przycisk SOS. Urządzenie jest więc nie tylko ciekawym dodatkiem, ale i może stać się ważnym elementem zdalnej opieki nad kilkulatkiem. 

Oprócz inteligentnych zegarków dla dzieci, na stronie marki znajdziemy także smartwatche dla młodzieży i dorosłych oraz hulajnogi elektryczne, które ułatwiają wygodne i szybkie przemieszczanie się po zatłoczonym mieście. To ekologiczne rozwiązanie staje się coraz popularniejsze – hulajnogę wystarczy naładować i z powodzeniem można korzystać z niej nawet przez kilka godzin.

Zegarek GPS dla dzieci marki Motus Watchy w kolorze czarnym z ekranem godzinowym

Precyzyjna lokalizacja

Do tej pory, aby dowiedzieć się, czy dziecko wróciło do domu, dotarło bezpiecznie do szkoły, czy skończyło już zajęcia dodatkowe, trzeba było do niego zadzwonić. Biorąc pod uwagę fakt, że coraz młodsze kilkulatki posiadają już własne telefony komórkowe, zadanie jest bardzo ułatwione. Przez nawał obowiązków w pracy, czy inne sprawy, którymi musimy się zająć, nie zawsze mamy jednak czas na to, aby dzwonić do swojej pociechy. Nie ma też co ukrywać – ciągłe telefony od mamy czy taty często wywołują w dziecku bunt i dają mu poczucie notorycznego kontrolowania. Dzięki funkcji lokalizacji i aplikacji Motus Tracker wystarczy jedno spojrzenie w telefon komórkowy, by upewnić się, że nasza pociecha jest w miejscu, w którym być powinna – w kilka sekund na mapie zobaczymy, gdzie przebywa nasz syn lub córka. Zegarek używa kilku systemów lokalizacji – GPS, AGPS, LBS i Wi-Fi.

Pośród licznych opcji, w aplikacji znajdziemy także funkcję historii lokalizacji. Bez trudu upewnimy się więc, czy kilkulatek nie wagaruje i nie spędza czasu w miejscach, w których nie powinien.

Smartwatch dla dzieci Motus Watchy i funkcja SOS

Inteligentny zegarek model Motus Watchy wyposażony jest w guzik SOS. Jeśli kilkulatek źle się poczuje, będą go zaczepiać inni uczniowie lub obcy ludzie na ulicy, lub w trakcie przejażdżki na rowerze, czy rolkach ulegnie wypadkowi, wystarczy, że przez 5 sekund przytrzyma przycisk SOS, a jego smartwatch zadzwoni i wyśle wiadomość do maksymalnie 3 opiekunów. Tego typu awaryjny guzik to doskonały sposób na to, aby dziecko zawsze mogło czuć się bezpiecznie. To także spokój dla każdego rodzica – szybkie powiadomienie opiekuna o zagrożeniu to możliwość natychmiastowej reakcji i udzielenia dziecku niezbędnej pomocy. 

Dzwoń na zegarek i wyznaczaj strefy bezpieczeństwa

Funkcja telefonu, którą posiada smartwatch dla dzieci Motus Watchy to gwarancja stałego kontaktu z kilkulatkiem. Ponieważ zegarek wykonuje i odbiera połączenia przychodzące, z powodzeniem może zastąpić smartfon. Kilkulatek może skontaktować się z 20 osobami, które zapisane zostaną przez rodzica w książce telefonicznej – te same numery mogą także na urządzenie zadzwonić. Mamy więc pewność, że z naszym dzieckiem nie będą kontaktować się obce osoby.

Dla martwiących się o bezpieczeństwo swojej pociechy rodziców, doskonałym sposobem na dyskretną kontrolę może okazać się funkcja wyznaczania stref bezpieczeństwa. Ustawiając tego typu obszary, natychmiast otrzymasz na swój telefon informację, kiedy kilkulatek opuści dane miejsce.

Dodatkowe informacje

Inteligentny zegarek Motus Watchy posiada czytelny dotykowy, kolorowy wyświetlacz i jest zaprojektowany tak, że nie da się nie zwrócić na niego uwagi! Urządzenie można zakupić w dwóch wersjach, a do każdego zestawu dołączony jest drugi, dodatkowy pasek. Model posiada certyfikat IP67 – jest odporny na zachlapania, pył i pot. Nie musimy też martwić się o problematyczne zarysowania. Podstawa koperty i pasek wykonane są z silikonu, który spełnia normy UE.

Urządzenie kompatybilne jest z systemem Android i iOS, pojemność jego akumulatora wynosi 350 mAh, a czas pracy baterii wynosi do 3 dni.