Smartwatch GPS dla dzieci Locon Watch Video

Inteligentny zegarek z GPS dla dziecka Locon Watch Video marki Locon to nowoczesny smartwatch łączący świetną zabawę z bezpieczeństwem. Dzięki łączności 4G urządzenie umożliwia przeprowadzenie Wideorozmowy, zupełnie tak, jak na popularnych komunikatorach typu Messenger, czy Skype. Szybkie połączenie wideo pozwala rodzicom upewnić się, że ich dziecko jest dokładnie tam, gdzie powinno się znajdować.

Locon istnieje na polskim rynku już ponad 15 lat. Wszelkie działania firmy skupiają się na poprawie jakości bezpieczeństwa i komfortu wszystkich użytkowników i klientów korzystających z urządzeń i aplikacji stworzonych przez markę. Znajdziemy tu usługi do ochrony dzieci, seniorów, zwierząt, czy cennych rzeczy, takich jak samochód. Co istotne, wybierając rozwiązania od Locon, możemy być spokojni o bezpieczeństwo naszych danych — wszystkie ważne informacje przechowywane są wyłącznie na polskich serwerach i nie musimy obawiać się, że dostaną się one w obce i niepowołane ręce.

Wideorozmowy i bezpieczeństwo

Inteligentny zegarek Locon Watch Video jako jeden z niewielu modeli smartwatchy dziecięcych daje możliwość przeprowadzenia z kilkulatkiem wideorozmowy. Zarówno maluch, jak i rodzic, w każdej chwili mogą skontaktować się ze sobą już nie tylko przy pomocy połączenia telefonicznego — mogą się także zobaczyć. Funkcja ta ważna jest oczywiście nie tylko ze względów rozrywkowych, ale przede wszystkim tych związanych z bezpieczeństwem. Łącząc się z dzieckiem przy pomocy wideo, rodzic od razu jest w stanie ocenić, czy jego pociecha jest w odpowiednim miejscu i czy nic jej nie grozi. W smartwatchu służy do tego także funkcja lokalizacji, z której opiekun może korzystać 24/7 z poziomu swojego telefonu komórkowego. Jeśli chcemy mieć pewność, że nasz kilkulatek jest bezpieczny i nic mu nie grozi, lub po prostu chcemy sprawdzić, jak się miewa, zegarek Locon Watch Video sprawdzi się  idealnie.

Przycisk SOS i strefy bezpieczeństwa

Podobnie, jak w innych modelach, i zegarek Locon Watch Video posiada wbudowany guzik SOS. Jeśli chcesz, by Twoje dziecko czuło się bezpiecznie i jednocześnie mieć pewność, że w razie czego zawsze wezwie Cię na pomoc, koniecznie zwróć uwagę, czy smartwatch, nad zakupem którego się zastanawiasz, jest wyposażony w taki przycisk.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina, czyli usługa kompatybilna z Locon Watch Video daje Ci szereg możliwości związanych ze zdalną opieką nad dzieckiem. W swoim telefonie możesz ustawić strefy bezpieczeństwa i otrzymywać powiadomienia za każdym razem, kiedy Twoja pociecha opuści dane miejsce, lub powróci do określonej lokalizacji. Co Ci to daje? Widzisz, jeśli Twój syn lub córka dotrą bezpiecznie do szkoły. Wiesz, kiedy wrócą do domu lub nieoczekiwanie wyjdą z placu zabaw. Daje Ci to możliwość natychmiastowej reakcji i zapewnienia dziecku bezpieczeństwa niezależnie od dzielącej Was odległości.

Dobra zabawa ze smartwatchem Locon Watch Video

Locon Watch Video jest bardzo ciekawym gadżetem dla dzieci. Oprócz wideorozmów, kilkulatek znajdzie tu także aż dwie gry (zręcznościową w stylu Tetris i matematyczną), krokomierz, wybór kolorowych tapet, czy aparat fotograficzny. Zrobione zdjęcia maluch bez trudu prześle rodzicom na ich telefon, ale co istotne, opiekun może także wykonać fotografię zdalnie ze swojego smartfona.

Pozostałe informacje

Inteligentny zegarek Locon Watch Video i dedykowana do niego aplikacja zapewniają także funkcje takie jak historia lokalizacji, nasłuch otoczenia, alerty o niskim stanie baterii, czy czat głosowy. W zestawie do zegarka otrzymujemy aktywną kartę SIM, o jej zakup nie musimy więc się dodatkowo martwić. Urządzenie działa z wybranym pakietem Bezpieczna Rodzina, który należy wybrać podczas zakupu smartwatcha.