Roneberg RS6

Funkcjonalny smartwatch dla dzieci Roneberg RS6 posiada wiele funkcji, które ułatwiają codzienną, zdalną opiekę nad kilkulatkiem, a dzięki dodatkom, takim jak aparat fotograficzny, latarka, czat głosowy, czy stoper jest rewelacyjnym gadżetem dla dzieci

Marka Roneberg oprócz inteligentnych zegarków dla najmłodszych, w swojej ofercie posiada także smartwatche dla dorosłych, oświetlenie rowerowe i ogrodowe, akcesoria samochodowe, konsole gamingowe, czy produkty z dziedziny smart beauty. Firma w 2020 roku została nagrodzona Laurem Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku.

Smartwatch gps dla dziecka Roneberg RS6

Lokalizacja i strefy bezpieczeństwa

Smartwatch dla dzieci Roneberg RS6 kompatybilny jest z systemami Android i iOS. Urządzenie wyposażone w kartę SIM umożliwia szybką lokalizację kilkulatka w czasie rzeczywistym z poziomu telefonu komórkowego opiekuna. Kiedy więc chcesz się przekonać, czy Twoja pociecha czeka na Ciebie w domu, jest w szkole, lub dalej bawi się z przyjaciółmi na placu zabaw – wystarczy Ci jedno spojrzenie na mapę. 

Aby móc w pełni opiekować się kilkulatkiem zdalnie, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, pracy, czy załatwiasz sprawy na mieście, możesz otrzymywać powiadomienia za każdym razem, kiedy Twoje dziecko wyjdzie z domu pod Twoją nieobecność lub opuści budynek szkoły. Wystarczy w prosty sposób wyznaczyć strefy bezpieczeństwa w aplikacji na telefonie.

Połączenia nie tylko telefoniczne

Oprócz tego, że zegarek doskonale sprawdza się jako telefon, który wykonuje i odbiera połączenia głosowe zapisane w książce telefonicznej, umożliwia także połączenia wideo! To doskonałe urozmaicenie, ale i świetny sposób na to, aby przekonać się, czy nasze dziecko z całą pewnością jest bezpieczne w miejscu, w którym powinno przebywać. 

Aparat fotograficzny to dodatkowo możliwość wykonania zdjęcia, a czat głosowy pozwoli na przesyłanie szybkich wiadomości, kiedy kilkulatek nie będzie miał czasu zadzwonić do nas na dłużej. 

Smartwatch dla dzieci Roneberg RS6 z przyciskiem SOS

Urządzenie jest oczywiście wyposażone w niezbędny w tego typu modelach przycisk SOS, który ułatwia natychmiastowe powiadomienie rodzica o tym, że kilkulatek potrzebuje jego pomocy. Jeśli nasza pociecha będzie mieć wypadek, źle się poczuje lub będzie zaczepiana przez innych uczniów lub obce osoby, po otrzymaniu wysłanego przez nią alertu będziemy mogli natychmiast zareagować!

Dodatkowe funkcje

Oprócz aparatu i możliwości przeprowadzenia rozmowy wideo, model Roneberg RS6 posiada latarkę, stoper, krokomierz, budzik, a nawet monitor snu. Rodzic ma możliwość dyskretnego nasłuchiwania tego, co dzieje się w otoczeniu dziecka, kiedy z kilkulatkiem zbyt długo nie ma kontaktu. Smartwatch wyposażony jest także w inteligentny system oszczędzania energii

Pojemność baterii w urządzeniu wynosi 400 mAh, oczywiście zegarek posiada kolorowy dotykowy ekran i jest wyposażony w kartę micro SIM.