Xblitz Love Me

Ciekawy design, dotykowy ekran, możliwość lokalizacji, kontaktu głosowego, czy wezwania pomocy dzięki funkcji SOS. Smartwatch dla dzieci Xblitz Love Me to nie tylko ciekawy dodatek i gadżet – to urządzenie, które pomoże zatroskanym rodzicom w zdalnej opiece nad ich kilkulatkiem. Ponieważ w zegarku jest już zainstalowana karta SIM, opiekun nie musi dodatkowo martwić się jej zakupem. Urządzenie działa z aplikacją Calmean. 

Marka Xblitz w swoim asortymencie, oprócz smartwatchy dla najmłodszych, posiada także nianie elektroniczne, kamery sportowe, sprzęt audio, czy akcesoria GSM.

Smartwatch GPS dla dziecka Xblitz Love Me

Smartwatch zapewniający bezpieczeństwo

System, który został zainstalowany w inteligentnym zegarku Xblitz Love Me, na bieżąco wysyła lokalizację urządzenia na telefon opiekuna. Dzięki temu zawsze wiesz, gdzie dokładnie przebywa Twoje dziecko. Możesz monitorować jego trasę, którą przemieszcza się do szkoły, czy do domu. Wiedza o aktualnej lokalizacji kilkulatka to pewność, że z Twoim kilkulatkiem nie dzieje się nic złego – to spokój, że Twój syn lub córka są bezpieczni

W aplikacji na swoim telefonie rodzic ma możliwość wyznaczenia strefy bezpieczeństwa, której dziecko nie może opuszczać. Wiesz zatem, że kiedy Twoja pociecha powinna przebywać w domu – właśnie tam się znajduje. Jeżeli kilkulatek opuści dane miejsce – dowiesz się o tym natychmiast dzięki alertowi, który pojawi się na Twoim telefonie

SOS i połączenia telefoniczne 

Aplikacja zainstalowana na telefonie rodzica umożliwia natychmiastowe wykonanie połączenia głosowego na zegarek po tym, jak opiekun otrzyma od dziecka sygnał SOS. Na smartwatchu można zapisać do 10 zaufanych numerów. Twój kilkulatek będzie mógł kontaktować się więc wyłącznie z najbliższymi osobami poprzez wiadomości w formie czatu. Masz pewność, że dziecko nie będzie niepokojone przez obcych, nieznanych ludzi. 

Smartwatch dla dzieci Xblitz Love Me posiada czujnik zbliżeniowy. Jeśli Twoja pociecha zdejmie zegarek lub zgubi urządzenie – powiadomienie o tym zdarzeniu pojawi się na Twoim telefonie komórkowym. Dzięki lokalizacji GPS z łatwością uda Ci się namierzyć zawieruszony sprzęt. 

Pozostałe funkcje inteligentnego zegarka Xblitz

Urządzenie nie tylko posiada dotykowy ekran. Wśród ciekawszych jego funkcji znajdziemy krokomierz, monitor snu, czy możliwość pomiaru przebytego dystansu. Zegarek automatycznie wysyła wiadomości SMS o niskim stanie baterii. Jeśli zależy Ci na zmobilizowaniu dziecka do pomocy w domu, możesz zachęcić je wirtualnymi nagrodami w postaci graficznych serduszek. 

W urządzeniu znajduje się zarejestrowana karta SIM. Przez pierwsze 30 dni korzystanie z urządzenia jest darmowe, następnie należy wybrać jeden z dostępnych pakietów miesięcznych.

W zegarku dostępne jest wyłącznie menu w języku angielskim.